Wielokrotnie nagradzany samochód koncepcyjny Renault Trezor dotarł już do Warszawy i wjechał do hali F Ptak Warsaw Expo. Auto będzie największą atrakcją ekspozycji Renault Home  na targach Warsaw Home w dniach 6-8 października br. W Renault Home Trezor stanie się przedłużeniem przestrzeni mieszkalnej.

Podczas targów wyposażenia wnętrz Warsaw Home Renault Trezor zostanie zaprezentowane w Polsce po raz pierwszy. Trezor to dwumiejscowe, elektryczne coupé, które symbolizuje styl przyszłych modeli Renault. Jego design wyróżnia się połączeniem dynamicznego, sportowego charakteru nadwozia z ciepłą stylistyką wnętrza, gdzie dominuje czerwień i szlachetne materiały. Model otwiera również drogę do ery sportowych samochodów elektrycznych – do setki rozpędza się w czasie poniżej czterech sekund. Posiada także tryb jazdy autonomicznej.

Auto doceniono w wielu prestiżowych konkursach. Renault Trezor został wybrany najpiękniejszym samochodem koncepcyjnym w Konkursie Elegancji Villa d’Este we Włoszech, otrzymał też tytuł najlepszego samochodu koncepcyjnego roku na Międzynarodowym Festiwalu Motoryzacji w Paryżu i nagrodę Car Design Awards przyznawaną w Genewie, a także zdobył pierwsze miejsce w konkursie elegancji Chantilly Arts & Elegance Richard Mille we Francji.

Renault Home to ekspozycja, która powstała w ramach projektu RENAULT. PASSION FOR DESIGN & INNOVATION. Stanowi ona okazję, by przyjrzeć się możliwościom połączenia designu i motoryzacji. Renault Home to w pełni wyposażony dom, którego integralną częścią jest samochód koncepcyjny Renault Trezor. Ekspozycja będzie dostępna dla odwiedzających targi Warsaw Home w dniach 6-8 października 2017 r.  w hali F, stoisko B1.

W ramach obecności Renault na targach Warsaw Home 6 października o godz. 11.00 odbędzie się również uroczyste wręczenie nagród laureatom konkursu RENAULT. PASSION FOR DESIGN & INNOVATION. Tego dnia o 13.40 będzie miał miejsce także panel dyskusyjny, w którym udział wezmą Dyrektor Designu Wewnętrznego Grupy Renault Antoine Genin i polscy eksperci od designu.  Porozmawiają oni o najnowszych trendach w projektowaniu oraz o tym, czy i w jaki sposób designerzy z różnych dziedzin wzajemnie się inspirują.

 

Do pobrania:

informacja prasowa RENAULT TREZOR JUŻ W POLSCE

serwis zdjęciowy 1 2 3 4 5 6