Jednym z wydarzeń towarzyszących projektowi Renault. Passion for Design & Innovation będą warsztaty designu z Dyrektorem Designu Zewnętrznego Renault, Anthonym Lo. Warsztaty pod hasłem „Zaprojektuj nową generację Renault Megane” skierowane są do profesjonalnych projektantów i studentów takich kierunków jak design, projektowanie, wzornictwo, architektura czy grafika.

Warsztaty ze światowej sławy projektantem odbędą się w ramach Wawa Design Festiwal w Soho Factory, 7 września 2016 r. Projektanci i studenci mogą przesyłać zgłoszenia na adres kontakt@renaultpassion.pl do 26 sierpnia 2016 r. Liczba miejsc jest ograniczona.

Uczestnicy warsztatów będą mieli za zadanie przeprojektować najnowszy model Renault Megane i stworzyć własną wizję modelu nowej generacji. Swoją wiedzą i doświadczeniem z projektantami podzieli się Anthony Lo, Dyrektor Designu Zewnętrznego Renault i jeden z twórców koncepcji designu Renault „Cycle of life”. Warsztaty będą odbywały się w języku angielskim.

W warsztatach mogą wziąć udział profesjonalni projektanci oraz studenci takich kierunków jak design, projektowanie, wzornictwo, architektura czy grafika. Zgłoszenia można wysyłać do 26 sierpnia 2016 r. pisząc e-mail na adres kontakt@renaultpassion.pl. W treści e-maila należy podać imię, nazwisko, miejscowość, wiek, numer telefonu, nazwę uczelni i kierunek studiów bądź profesję, a także krótkie uzasadnienie udziału w warsztatach.

Liczba miejsc jest ograniczona, dlatego o udziale będzie decydowało przede wszystkim uzasadnienie.

Warsztaty car designu odbędą się w ramach projektu Renault. Passion for Design & Innovation, podczas odbywającej się w dniach 3-11 września pierwszej w Polsce wystawy na temat car designu. Zwiedzający będą mogli zobaczyć na niej makietę modelu Renault Megane wykonaną z gliny przez projektantów Renault oraz podziwiać spektakularny concept-car Renault DeZir. Gratką dla młodych projektantów i studentów wzornictwa będą także warsztaty z guru car designu – Anthonym Lo.

Do pobrania:

Komunikat prasowy – WARSZTATY Z GURU CAR DESIGNU

Zdjęcia – 1, 2, 3